دوربین ایرانیان


  ثبت رایگان آگهی
دوربین ایرانیان › چگونه کار میکنیم ؟

دوربین دست دوم خود را به راحتی بفروشید...

قوانین کالاهای تائید شده :
کالاهای موجود در سایت به دو دسته کلی تقسیم می شوند :
الف – کالاهای تایید شده
ب – کالاهای در صف تایید
کالاهای تایید شده کالاهایی هستند که با نظر کارشناسان سایت سلامت آنها تایید و در تمامی تست های عملکرد موفق عمل نموده اند . این کالا ها در سایت با مهر تایید شده قرار می گیرند و فروش آنها با کارت VIP خدمات پس از فروش صورت می گیرد . کالاهای در صف تایید کالاهایی هستند که هنوز توسط کارشناسان سایت تایید نشده اند و تست های لازم از آن ها به عمل نیامده است . ولی صرفا این دلیلی بر خرابی آنها نمی باشد . مشتریانی که قصد فروش دوربین و لنز خود را در سایت دوربین ایرانیان به صورت تایید شده دارند باید دوربین را برای واحد تعمیرگاه ارسال نمایند و پی از رویت در واحد تعمیرگاه صحت و سلامت آن توسط کارشناسان ما تایید شود و مهر تایید را دریافت نمایند . روال تایید کالاهای ارسالی از روز ارسال 5 الی 7 روز کاری می باشد . در صورت عدم تایید از سوی تعمیرگاه کالا برای فروشنده و صاحب کالا ارسال می شود و هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده فروشنده خواهد بود .

قوانین فروش کالا در سایت


1 – کالاهایی در سایت قابلیت فروش را دارند که متعلق به خود شخص فروشنده باشند و اسنادی دال به مالکیت کالا موجود باشد .
2- فروشنده باید مشخصات خود را کامل بر ای ما ارسال نماید و فرم رسید تحویل و فروش کالای خود را که در سایت تنظیم گردیده حتما پر نموده و با اثر انگشت و مهر و امضا ارسال نماید .
3 - عکس های ارسالی باید با کیفیت و در ابعاد ارسال شوند و از تمامی زوایای دوربین و لنز عکس گرفته شود
4 – کالاهای ثبت شده جهت فروش در سایت طی بررسی کارشناسان سایت پس از 24 الی 48 ساعت تایید و در سایت قرار می گیرد .
5 – وب سایت دوربین ایرانیان کالای ثبت شده در سایت را صرفا معرفی و در صورت رضایت فروشنده با تاییدیه در سایت قرار می دهد و با هماهنگی بین خریدار و فروشنده کالا را به فروش رسانده و به خریدار تحویل می دهد .
6 – خریدار پس از ثبت خرید در سایت هیچ هزینه ای را پرداخت نمی نماید و پس از هماهنگی های لازم از طرف کارشناسان سایت هزینه کالا قابل پرداخت خواهد شد و کالا به محض پرداخت هزینه برای خریدار ارسال می گردد .
7 – زمان ارسال کالای خریداری شده برای خریدار بسته به اینکه کالا در کدام استان موجود باشد متفاوت خواهد بود .
8 – تمامی کالا ها از جانب سایت دوربین ایر انیان برای خریدار ارسال می گردد .
9 – هزینه ارسال کالا برای خریدار به عهده خریدار خواهد بود .

کمیسیون

دوربین ایرانیان از محل کمیسیون فروش دوربین ها کسب درآمد میکند . شما میتوانید به رایگان محصول خود را در وب سایت دوربین ایرانیان آگهی کرده و در زمان فروش کمیسیون را پرداخت کنید . مبالغ کمیسیون متبادر بر هر فروش به شرح ذیل است :
1 – در صورتی که محصول خود را یک میلیون تومان یا کمتر از آن قیمت گذاری کنید ، پس از فروش 10% مبلغ فروش را به عنوان کمیسیون پرداخت میکنید .
2 – در صورتی که محصول خود را بین یک تا 4 میلیون تومان قیمت گذاری کنید ، پس از فروش 6% مبلغ فروش را به عنوان کمیسیون پرداخت میکنید .
3 – در صورتی که محصول خود را بیش از 4 میلیون تومان قیمت گذاری کنید ، پس از فروش 4% مبلغ فروش را به عنوان کمیسیون پرداخت میکنید .
درصد های بالا اعدادی کارشناسی شده و منصفانه ، با نگاه به ایده آل های فروشندگان محترم است . کارشناسان فروش دوربین ایرانیان میتوانند در صورت نیاز شما به راهنمایی در مورد قیمت گذاری به شما مشاوره های کارشناسی دهند .

دوربین ایرانیان اولین مرکز فروش آنلاین دوربین عکاسی و لوازم جانبی عکاسی دست دوم با ضمانت فنی میباشد . شما در این وب سایت میتوانید دوربین خود و لوازم جانبی آن را به فروش برسانید . تکنسین های زبده و آموزش دیده ما دوربین ها را از حیث فنی و سلامت آزمایش کرده و به محصولات امتیاز داده یا آن را تایید فنی میکنند . در این وب سایت میتوانید بهترین دوربین های دست دوم را از افراد مطمئن و معلوم خریداری کنید .

logo-samandehi
تمامی حقوق متعلق به IranianCameras میباشد
طراحی شده توسط Ra Studio به سفارش Iranian Cameras