دوربین ایرانیان


  ثبت رایگان آگهی
دوربین ایرانیان › درباره ما

درباره ما ...

وب سایت iraniancameras ( دوربین ایرانیان ) در اقدام جدیدی برای اولین بار در ایران تصمیم دارد تا کالاهای دست دوم شامل دوربین ، لنز و تجهیزات جانبی دوربین را با تایید رسمی کارشناسان ایده آل دوربین به فروش برساند .

چطور این کار انجام می شود ؟
ما با همراه داشتن تیمی متخصص و زبده در امور تعمیرات تخصصی دوربین و لنز از برندهای مختلف و با این اعتبار و پشتوانه که مدیریت این تیم آقای مسعود جلالی قاضیانی نماینده رسمی خدمات پس از فروش و تعمیرات انحصاری دوربین و لنز از ایده آل دوربین و تعمیرگاه مرکز ی دوربین می باشد می توانیم در این امر از کلیه فروشندگانی که فقط نقش واسطه را بازی می کنند و گاهی هیچ تخصص و پیش زمینه ای در ایم امر هم ندارند پیش گرفته و بهتر عمل نماییم .
خرید کالای دست دوم با خطرات و نگرانی های زیادی همراه است اما وقتی این کالا از یک فیلتر قوی می گذرد و تاییدیه وب سایت و کارشناسان ما را میگیرد این نگرانی مرتفع می شود .
امید است با حمایت شما هنرمندان و عکاسان عزیز هر روز شاهد پیشرفت در این امور باشیم و شما در اجرای این خدمات ما را تنها نگذارید
جهت برقراری تماس با مدیریت به طور مستقیم با بخش تماس با ما همراه شما هستیم.

دوربین ایرانیان اولین مرکز فروش آنلاین دوربین عکاسی و لوازم جانبی عکاسی دست دوم با ضمانت فنی میباشد . شما در این وب سایت میتوانید دوربین خود و لوازم جانبی آن را به فروش برسانید . تکنسین های زبده و آموزش دیده ما دوربین ها را از حیث فنی و سلامت آزمایش کرده و به محصولات امتیاز داده یا آن را تایید فنی میکنند . در این وب سایت میتوانید بهترین دوربین های دست دوم را از افراد مطمئن و معلوم خریداری کنید .

logo-samandehi
تمامی حقوق متعلق به IranianCameras میباشد
طراحی شده توسط Ra Studio به سفارش Iranian Cameras